XII KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI

XII KRAKOWSKI KONKURS RECYTATORSKI
Przesłuchania finałowe.

Eliminacje rejonowe Krakowskiego Konkursu Recytatorskiego już za nami. Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na przesłuchania finałowe, które odbędą się w Śródmiejskim Ośrodku Kultury już w przyszłym tygodniu:
17 marca, godz. 10:00 – 13:00 – szkoły podstawowe
18 marca, godz. 10:30 gimnazja
    godz. 12:00 szkoły ponadgimnazjalne
Zapraszamy!

Znamy już zwycięzców eliminacji rejonowych z trzech placówek (Śródmiejski Ośrodek Kultury, Dworek Białoprądnicki i Dom Kultury “Podgórze”):

KWALIFIKACJE do PRZESŁUCHAŃ FINAŁOWYCH:

ŚRÓDMIEJSKI OŚRODEK KULTURY
w kategorii klas młodszych (I-III)
1. KAROL BIŚTA (Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek)
2. RYSZARD MICHALIK (Szkoła Podstawowa nr 22)
3. MARTA SZOTA (Szkoła Podstawowa nr 22)

w kategorii klas starszych (IV-VI)
KWALIFIKACJE do PRZESŁUCHAŃ FINAŁOWYCH:
1.WOJCIECH WOJTASIK
2. JAGODA SZUBERT (Katolicka Szkoła Podstawowa im Świętej rodziny z Nazaretu)
3. MAGDALENA BIŚTA (Szkoła Podstawowa nr 160 Zgromadzenia Sióstr Augustianek)

w kategorii klas gimnazjalnych
2 miejsce (ex aequo):
– BARTŁOMIEJ HALIBART (Gimnazjum nr 72 Zgromadzenia Sióstr Augustianek)
– NATALIA PODYMA (Gimnazjum nr 72 Zgromadzenia Sióstr Augustianek)
3 miejsce (ex aequo):
– AGNIESZKA GAŁEK (Publiczne Gimnazjum nr 53 Sióstr Prezentek)
– FRANCISZEK BEDNAREK (Społeczne Gimnazjum nr 7)

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
2. NATALIA LICHAŃSKA (V Liceum Ogólnokształcące)
3. KINGA GŁOWACKA (X Liceum Ogólnokształcące)

CENTRUM KULTURY DWOREK BIAŁOPRĄDNICKI
w kategorii klas młodszych (I-III)
MIEJSCE I – Hanna Bojsza Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej
MIEJSCE II – Łukasz Haligowski , Szkoła Podstawowa nr 68
MIEJSCE III – Oliwia Dzięgiel Szkoła Podstawowa nr 119

w kategorii klas starszych (IV-VI)
MIEJSCE I – Ida Bojsza Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej
MIEJSCE II – Alina Broda Katolicka Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej
MIEJSCE III – Łukasz Marciniszyn Szkoła Podstawowa nr 50

w kategorii klas gimnazjalnych
MIEJSCE I – Marta Chojnacka Gimnazjum nr 21
MIEJSCE II – Antonina Kilian Prywatne Gimnazjum nr 2
MIEJSCE III – Filip Florkiewicz Gimnazjum nr 21

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
MIEJSCE I – Dominik Setlak IV LO
MIEJSCE II – Weronika Młódzik IV LO
MIEJSCE III – Aleksandra Brożyna XXI LO

Dom Kultury “Podgórze”
w kategorii klas młodszych (I-III)
1. Amelia Bil – Szkoła Podstawowa nr 40 op. Magdalena Romek
2. Jakub Aziewicz – Szkoła Podstawowa nr 73 op. Bożena Kowalik
3. Hanna Solarczyk – Szkoła Podstawowa nr 40 op. Magdalena Romek

w kategorii klas starszych (IV-VI)
1. Kinga Kasprzyk – Szkoła Podstawowa nr 73 op. Bożena Kowalik
2. Domika Knap – Szkoła Podstawowa nr 157 op. Beata Stolicka
3. Andrzej Ubik – Szkoła Podstawowa nr 41 op. Krystyna Tokarz
Aleksandra Kopereny – Szkoła Podstawowa nr 73 op. Bożena Kowalik

w kategorii klas gimnazjalnych
1. Stanisław Lorys – Publiczne Gimnazjum Jezuitów im. St. Kostki op. Agnieszka Korczak
2. Iga Strzebonska – Gimnazjum Sióstr Nazaretanek op. Urszula Kozińska
3. Dominika Woch – Gimnazjum 23 op. Anna Wojakowkicz

w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
1. Mikołaj Śliwa – Zespół Szkół Łączności opieka Ewa Piszkowska
2. Aleksandra Orzechowska – XXV L.O. op. Katarzyna Jędrzejczyk Kiełbasa, Monika Król- Majchrzak
3. Aleksandra Kraszewska – Zespół Szkół Łączności opieka Ewa Piszkowska

Nowohuckie Centrum Kultury
w kategorii klas młodszych (I-III)
I miejsce -Laura Mastalerz Szkoła Podstawowa nr 156
II miejsce – Jakub Nosal Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek
III miejsce – Kinga Woźniczka Szkoła Podstawowa 155
III miejsce – Julia Gediga Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek

w kategorii klas starszych (IV-VI)
I miejsce – Małgorzata Drzymuchowska – Chowaniec Szkoła Podstawowa nr 37
II miejsce – Kamila Lipska Szkoła Podstawowa nr 155
III miejsce – Aleksandra Śmietana Szkoła Podstawowa nr 155
III miejsce –Emilia Witowska Szkoła Podstawowa nr 82

w kategorii klas gimna­zjalnych
I miejsce – Anastazja Kowalska Gimnazjum nr 46
II miejsce – Natalia Pasińska Społeczne Gimnazjum nr 3
III miejsce- Magdalena Goryczka Gimnazjum nr 37

w kategorii szkół ponad­gim­na­zjalnych
II miejsce – Lidia Bryja XII Liceum Ogólnokształcące
III miejsce – Liliana Bochenek XI Liceum Ogólnokształcące

Zapraszamy!