„Zabawa w koty”

Zabawa w koty”

To niemal 3-godzinny spektakl będący adaptacją tekstu opowiadania węgierskiego pisarza I. Orkeny ze zbioru „Zabawa w koty i inne opowiadania”.

Jest to opowieść o trudnych miłościach, skomplikowanej relacji sióstr oddzielonych emigracją i żelazną kurtyną, różnicy w postrzeganiu rzeczywistości przez młodych i dojrzałe postacie. Rachunek zysków i strat osobistych głównej bohaterki oraz zgubna w skutkach intryga to główne wątki spektaklu.

Zaproszenie do realizacji spektaklu młodych (z nielicznymi wyjątkami) aktorów to zabieg świadomy. Najprostsze i najbliższe relacje międzyludzkie bywają bowiem najtrudniejsze na każdym etapie życia. Spektakl jest przeniesieniem takiego rodzinnego mikroświata na scenę, aby widzowie mogli mu się przyjrzeć niekoniecznie poprzez ekran komputera, tabletu czy komórki. Rzeczywistość bywa zaskakująca.

Występują: Anna Mazurek (Orbanova), Klaudia Wójcik (Giza), Karolina Kijak (Paula/ Michałowa), Karolina Labocha, Katarzyna Gołąb, Hanna Pacyno, Jolanta Leroch, Andrzej Noworyta, Marek Gierat.

Bilety w przedsprzedaży w cenie: 30 zł (normalny) i 20 zł (ulgowy); w dniu spektaklu: 35 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). Informacja i rezerwacja tel.: 602 424 676

Zapraszamy!